Stowarzyszenie Polonia Connect zaprasza przedstawicieli środowisk polonijnych w wieku 30–70 lat do udziału w programie mającym na celu wzmocnienie kompetencji liderskich, organizacyjnych i komunikacyjnych.
Stowarzyszenie poinformowało o tym w mediach społecznościowych.
Program ma na celu udzielenie profesjonalnego wsparcia w zakresie zarządzania organizacjami, budowania zespołów, skutecznej komunikacji oraz pozyskiwania partnerów i nowych członków.
Uczestnicy wezmą udział w 8-dniowym zjeździe stacjonarnym w Warszawie realizowanym w dniach 13–20 września 2026 r. oraz dwóch jesiennych zjazdach online pogłębiających wiedzę i umożliwiających dalszą współpracę uczestników.
W ramach zjazdu uczestnicy wezmą udział w:
– warsztatach z zakresu przywództwa i zarządzania organizacjami społecznymi,
– szkoleniach rozwijających kompetencje komunikacyjne i wizerunkowe,
– spotkaniach z ekspertami oraz praktykami życia publicznego,
– sesjach wymiany doświadczeń między przedstawicielami Polonii z różnych krajów,
– działaniach networkingowych sprzyjających budowaniu trwałych kontaktów i współpracy międzynarodowej.
Rekrutacja trwa do 24 czerwca.
W celu zgłoszenia się do udziału należy wypełnić ten formularz rejestracyjny.
Z Regulaminem programu można zapoznać się tu.
Projekt finansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie «Polonia i Polacy za Granicą 2026».
MW