19 червня з 11:00 до 13:30 в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки в Луцьку відбудеться «Пікнік із рятувальниками».
Захід організовує Представництво Спільного секретаріату Програми Interreg NEXT Польща–Україна 2021–2027 у Львові. Про це Спільний секретаріат повідомив на своїй сторінці у Facebook.
У програмі пікніка:
– ознайомлення з проєктами, реалізація яких відбувається в рамках Програми Interreg NEXT Польща–Україна 2021–2027;
– смуга перешкод та безпекові випробування;
– демонстрація пожежно-рятувальної техніки;
– інтерактивні освітні ігри;
– екологічна вікторина з подарунками;
– колесо фортуни із запитаннями про Європейський Союз, Програму Interreg NEXT Польща–Україна 2021–2027 та проєкти;
– презентація мобільної гри «GreenKa»;
– спілкування з рятувальниками;
– морозиво для учасників.
Організатори запрошують на пікнік школярів різного віку, батьків, педагогів та всіх охочих.
Вхід на всі активності безкоштовний.

ВМ